Unikatna tehnologija, elektronska naprava DryPol® System, je namenjena za odstranjevanje talne vlage in trajno izolacijo zidov brez gradbenih posegov.

TECHNOLÓGIA DRYPOL® SYSTEM ODSTRÁNI VLHKOSŤ Z MURIVA BEZ STAVEBNÝCH ZÁSAHOV

Prístroj Drypol® system je počítačový, bezkontaktný, elektronický systém, schopný plošne vysúšať vlhké stavebné materiály – teda bez elektród v stene či drôtov. Ide o pulzný vysielač – počítačovým procesorom riadený prístroj DryPol® System obohacuje molekuly vody v múroch miernym kladným el. nábojom. Tieto molekuly sú na základe fyzikálneho javu priťahovania protikladných elektrických nábojov odvádzané kapilárami v murive späť vždy k záporne nabitému podložiu stavby (ilustračný opis).

 

Viditeľné účinky vysúšania už okolo 12 mesiacov po inštalácii. Elektroosmóza – prístroj DryPol System – dokáže vysušiť a navždy odizolovať od vlhkosti murivo domu vrátane podláh, základov a pivníc na hodnoty stavebných noriem! Iba cca 5 % stavieb vykazuje v priebehu meraní odchýlky. Priebeh vysúšania, jeho razancia a dĺžka, je vždy individuálny podľa konkrétnej stavby.