Jarná akcia 2018 - DryPol® system II. 50 m so zľavou 255,- eur v programe samoinštalácia a prepäťovou ochranou zadarmo ako jarný darček roku 2018

Na jar roku 2018 sme pre našich vážených klientov pripravili akciu na elektrofyzikálny prístroj DryPol® System II. 50 m s rozsahom vysúšania až 900 m2 muriva bez stavebných zásahov v programe samoinštalácia za akčnú cenu 1293,- eur.

Okrem zľavy až 200,- eur teraz dostávate k zariadeniu DryPol® System aj praktický darček - kvalitnú prepäťovú ochranu, ktorá zabráni poškodeniu vašej obľúbenej technológie vysúšania muriva v prípade kolísania napätia v elektrickej sieti.

( základná cenníková cena prístroja DryPol® System II. 50 m v programe samoinštalácia je 1498,- eur vr. DPH )

DryPol® System je veľmi účinné elektronické zariadenie, ktoré ekologicky a bez stavebných zásahov zbaví vašu stavbu vzlínajúcej zemnej vlhkosti formou polarizácie molekúl vody v murive.

Po kompletnom vysušení stavby pôsobí DryPol® System ako trvalá hydroizolácia stavby najmenej 30 rokov.

Zemná kapilárna vlhkosť muriva je štandardným problémom takmer všetkých starších stavieb, najmä tých, v ktorých už pôvodná vodorovná hydroizolácia stratila svoju funkciu, príp. nebola kvalitná.

DryPol® System je výrazne úspornejší varianta oproti podrezaniu či chemickej injektáži. Prístroj funguje nehlučne, bez prachu či chemikálií.

Zariadenie je špecifikované ako pulzný rádiový vysielač, ktorý bez nutnosti inštalovať vodiče a elektródy vysúša a trvalo izoluje vlhké stavebné objekty bez rozdielu použitého materiálu. Inštalácia bez akýchkoľvek deštruktívnych stavebných zásahov, búrania či iných prác.

  • DryPol® System pôsobí na všetky stavebné materiály vrátane ich kombinácií.
  • DryPol® System vysuší a trvalo izoluje celý objekt vrátane podláh a pivníc súčasne.
  • Použitie prístroja DryPol® System je bezpečné, zodpovedá všetkým predpisom a má certifikát EZÚ s platnosťou pre celú EÚ.
  • DryPol® System je pre vašu stavbu bezpečné a ekologické riešenie.
  • Od 1. 1. 2018 možnosť financovať nákup zariadenia formou nízkych splátok.
  • Garantujeme možnosť vrátenia finančných prostriedkov v programe plnej garancie
  • Garantujeme 30 rokov záruky na bezplatný servis prístroja

Začnite vysúšať váš dom už na jar a po šiestom mesiaci prevádzky prístroja pozorujte viditeľné výsledky.

Akcia platí od 1. 3. 2018 do 30. 6. 2018